Provádíme zakázky od jednoho m2 až po několik tisíc m2.
Náš tým je tvořen vysoce kvalifikovanými pracovníky s dlouhodobými zkušenostmi získanými při provádění obkladačských prací na stavbách v ČR, SR a Německu.

Našim zákazníkům nabízíme cenově i organizačně výhodnou dodávku a montáž obkladů a dlažeb "na klíč". Jsme jim schopni nabídnout kompletní sortiment keramických a kamenných obkladů a dlažeb, stavební a izolační chemie tuzemské i zahraniční výroby.
Montáž kamenných výrobků i osazování atypických prvků zajišťujeme zkušenými kameníky s podporou vlastní kamenické dílny.

Díky naši mobilitě, dostatečným kapacitám a dobrému poměru ceny a kvality se nám daří získávat zakázky na celém území České Republiky i v zahraničí. Stále rozšiřujeme spolupráci a zajišťujeme subdodávky pro nejvýznamnější stavební firmy - IMOS, SKANSKA, UNISTAV, FIRESTA, OHL-ŽS, ZLÍNSTAV, Beskydská stavební a další. Jedná se jak o dodávky dlažeb a obkladů na klíč, dodávky a montáž výrobků z kamene, tak i o dodávky speciálních konstrukcí - zavěšených fasád a zdvojených podlah.
Rozvoj odběratelské sítě umožnil plynulý růst skladových zásob a firma je tak schopna pružně vykrývat i zakázky většího rozsahu.

Zajišťujeme obkladačské práce nejen na stavbách velkých obchodních center, administrativních budov, hotelů, bazénů, fasád, ale kvalitně provedeme tyto práce i při stavbě rodinného domu či
rekonstrukci koupelny.

Architektům a investorům je k dispozici katalog materiálů na CD, školící návštěvy u výrobce a poradenský servis. Při zajímavém projektu je zajištěna návštěva ve výrobním závodě, kde je možno projednat technické a obchodní detaily pro danou akci.

Přehled našich referenčních staveb naleznete ZDE.