MRAMOR Trading s.r.o. působí na trhu již 26 let, společnost byla založena v roce 1993. Činnost společnosti je od počátku orientována zejména na:
 

1  DODÁVKU A MONTÁŽ KERAMICKÝCH OBKLADŮ A DLAŽEB
Ing. Libor Vjačka tel.: 608 550 701
 

Zkušenosti z realizací zakázek na velkých investičních celcích vytvořily příznivé podmínky pro vybudování silné pozice mezi velkoobchodními dodavateli keramických obkladů a dlažeb na severní Moravě. Hlavním zahraničním obchodním partnerem firmy je největší světový výrobce těchto materiálů, italský producent MARAZZI Group. Firma MRAMOR Trading patří mezi tři největší importéry těchto výrobků do ČR.

Našim zákazníkům nabízíme cenově i organizačně výhodnou dodávku a montáž obkladů a dlažeb "na klíč". Jsme jim schopni nabídnout kompletní sortiment keramických a kamenných obkladů a dlažeb, stavební a izolační chemie tuzemské i zahraniční výroby.

Díky naši mobilitě, dostatečným kapacitám a dobrému poměru ceny a kvality se nám daří získávat zakázky na celém území České Republiky i v zahraničí. Stále rozšiřujeme spolupráci a zajišťujeme subdodávky pro nejvýznamnější stavební firmy - IMOS, SKANSKA, UNISTAV, FIRESTA, OHL-ŽS, ZLÍNSTAV, Beskydská stavební a další.

Zajišťujeme obkladačské práce nejen na stavbách velkých obchodních center, administrativních budov, hotelů, bazénů, fasád, ale kvalitně provedeme tyto práce i při stavbě rodinného domu či rekonstrukci koupelny.
 

2  ZPRACOVÁNÍ A MONTÁŽ PŘÍRODNÍHO KAMENE
Ing. Grigoris Vasiliadis tel.: 608 550 702
 

Mimo maloobchodního a velkoobchodního prodeje provozujeme vlastní kamenickou dílnu, kde zpracováváme dovážený přírodní kámen (mramor, žulu, pískovec apod.) a realizujeme zde výrobu individuálních zakázek. Parapety, schodiště, kuchyňské desky, konferenční stolky, krbové desky a další zakázkové výrobky z přírodního kamene jsou vyráběny v krátkých dodacích lhůtách.
Montáž kamenných výrobků i osazování atypických prvků zajišťujeme zkušenými kameníky s podporou kamenické dílny.
 

3  TECHNICKO-INŽENÝRSKÁ ČINNOST
Ing. Antonis Pupakis tel.: 608 550 700
 
 

Na každou realizovanou zakázku dohlíží kvalifikovaný technik naši firmy.
V případě potřeby jsme schopni vypracovat podrobné kladečské plány na základě kterých následně probíhá samotná montáž.

Architektům je k dispozici katalog materiálů na CD, školící návštěvy u výrobce a poradenský servis. Při zajímavém projektu je zajištěna návštěva investorů i architektů ve výrobním závodě, kde je možno projednat technické a obchodní detaily pro danou akci.
 

4  MALOOBCHOD
Jana Ihnátová tel.: 596 112 138
 

Na naši vlastní prodejně v Ostravě nabízíme individuální přístup ke klientům a důsledné využívání nejnovějších poznatků v oboru, což společně s kompletním servisem vytváří ideální podmínky pro výběr zboží. Samozřejmostí je možnost vypracování dispoziční studie, 3D návrhu, provedení rozpočtu a také doprava a montáž zakoupených materiálů vlastními zkušenými pracovníky. Vzhledem k pokračujícím realizacím na velkých stavbách získáváme od výrobců významné množstevní slevy, díky kterým můžeme nabízet velice zajímavé akční ceny také přímo na prodejně.

 

Reference

Za dobu působení MRAMOR Trading realizoval celou řadu významných akcí, klikněte ZDE.